Chcete se zbavit bolestí zad na home office?

Pracujete na počítači několik hodin v kuse?

Jak se cítíte, když se zvedáte od počítače?

Jste celí ztuhlí, bolí vás krční páteř a jste unavení?

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Chcete to změnit a tak  si jdete po práci na hoďku zaběhat?
 • Při běhu vám lupne v koleni a váš doktor vám řekne ať raději neběháte?
 • A tak se po dlouhém dni zhroutíte do křesla před obrazovku?

Kolik dnů, týdnů a let to děláte stejným způsobem?

Unavuje vás, že vás bolí celý člověk a nemůžete se soustředit na svoji práci, podávat kvalitní výkony a nebo že vás bolí kolena či kyčle při sportu?

PAK JSTE TU ZCELA SPRÁVNĚ!

Zamyslete se kolik hodin denně sedíte

 • v jedné pozici
 • s nohou přes nohu
 • nahrbení před počítačem
 • v kanceláři
 • ve škole
 • na gauči u televize
 • u stolu při jídle
 • v autě
 • v MHD
 • ve fitku když zvedáte činky
 • na kole
 • na lavičce v parku

Problém je, že za nadměrné sezení se považuje už více než dvacet minut. Delší sezení nad těchto dvacet minut má mnoho negativních vlivů na naše zdraví a zvyšuje riziko předčasného úmrtí.

Pokud si myslíte, že vše zachráníte proběhnutím se po práci, musím vás vyvézt z omylu. A pokud pravidelně sportujete, stále ještě nemáte vyhráno. Nové studie prokazují, že nadměrné sezení škodí i těm, kteří pravidelně cvičí.

Šokující že?

A víte co sedavý způsob života ZPŮSOBUJE?

Sedavý životní styl s sebou nese zcela zákonně i rozvoj civilizačních chorob.

Dlouhodobé sezení omezuje svalovou činnost, která je podstatná pro podporu pohybu lymfy. Lymfatický systém je závislý na svalových stazích nohou. Při sezení se svalstvo nohou téměř nezapojuje a činnost lymfatického systému je omezena, čímž dochází ke zpomalování odstraňování škodlivých látek z těla.

Změna polohy je velice důležitá několikrát během dne. Nejde o to jak dlouho stojíme, ale kolikrát si stoupneme!

Když sedíte a vaše páteř se nehýbe, dostává páteř velký tlak, meziobratlové ploténky se dehydratujíměkké tkáně tuhnou. Obratle se pomalu přibližují k sobě, jsou tenčí a méně pohyblivé. Svaly a celkový kloubní systém se zmenšuje, smršťuje, jako byste byly zdravotně postižení. Může dojít až k vyhřeznutí ploténky.

A ještě něco, čím déle sedíme, tím víc zapomínáme na to, jak se hýbat správně!

Jakmile naše tělo nefunguje, velmi rychle se dostaví následky. Snížená výkonnost, nechuť starat se o domácnost, špatná nálada... A to si asi nikdo z nás svobodně nepřeje. Potřebujeme se cítit dobře. A potřebujeme se o sebe postarat.

Tak co s tím můžeme dělat?

Já vím, co mi na to odpovíte.

Péče o sebe sama vyžaduje čas. A ten dneska nikdo nemá. Kvalitní terapeut taky stojí hodně peněz... A vůbec, kdo by měl chuť po celém dni plném úkolů ještě zalehnout na podložku a začít cvičit? To nikoho bavit nebude...

A co kdybych vám s tímhle vším byla schopná pomoci?

Jmenuji se Adéla Kišš.

Mám několikaleté zkušenosti jako osobní trenérka a chci vás naučit, jak  rozpohybovat svoje tělo na home office i v kanceláři.

U svých klientů na privátních lekcích vidím, jak moc se touží po práci ve fitku s trenérem zničit, ale o tom to není. Ukážu vám jak udržíte tělo v pohybu, aby mohlo čelit každodenním výzvám bez omezení.

Provedu vás krok za krokem k bezbolestnému životu nejen v kanceláři.

Jako pohybová trenérka jsem se celý život během dne hodně hýbala. Ale přišlo těhotenství, porod, péče o syna a v té době jsem se dala na online podnikání. Práce na projektu mi nadělila několik hodin u počítače. Při dopisování mého prvního e-booku  jsem začala cítit ztuhlé svaly v oblasti krční páteře, objevily se bolesti hlavy, které jsem doposud neznala a bolest kostrče se už dál nedala přehlížet.

Psaní mě pohltilo natolik, že jsem si nevšímala, co dělám se svým tělem i já!

Využívala jsem každé volné chvilky, kdy můj syn spal, k tvoření na počítači. Pohyb jsem odkládala až na potom. Překvapivě mi nepomáhalo ani pravidelné cvičení a běhání. Zkrátka několik hodin v sedu na židli mě zabíjelo bolestí.

 

 Jedno odpoledne jsem vstala od stolu a začala dělat věci jinak

A PŘESNĚ TO TEĎ NAUČÍM I VÁS!

Sestavila jsem program 

ADAPT 21 – do kanceláře, aneb jak přežít sedavé zaměstnání bez bolesti

kde vás naučím jak se zbavit špatných návyků, jak se efektivně protáhnout během pracovní doby a jak rozpohybovat tělo při práci na počítači a sedavém zaměstnání.

Na stránkách e-booku programu získáte všechny informace v ucelené a jednotné formě.

Co se v programu naučíte?

 • Odhalíte zlozvyky, které vám způsobují bolest.
 • Naučíte se nové zvyky, které budou pečovat o vaše tělo.
 • Získáte nadhled a budete navždy vědět, jak a proč efektivně rozpohybovat svoje tělo nejen v kanceláři.
 • Osvojíte si několik snadných cviků, které budete moci cvičit každý den v pracovní době a zaberou vám jen několik minut.
 • Pochopíte, jak ulevit svému tělu, aby vás nebolel pohybový aparát.
Udělala jsem přesně to, co Adéla učí v programu. To znamená, že jsem hned podle prvních rad trochu upravila pracovnu, abych u práce na počítači mohla i chvíli stát. Nikdy bych nevěřila, že se mi postávání u počítače natolik zalíbí. Odhalila jsem také několik zlozvyků, které denně trápily moje tělo a nyní pracuji na jejich odstranění. Není to lehké, ale člověk si musí ty chyby nejprve uvědomit. Autorce vřelé díky!
Milena DlouháPojišťovací poradce
Kurz, který aktuálně procházím a je perfektní, je program ADAPT 21 zaměřený na lidi pracující většinu dne v sedě. První den dostanete e-book, který si pročtete, je to pár stránek, takže hravě zvládnete. A od druhého dne vám po dobu 21 dní vždy v 10 hodin dopoledne přijde e-mail, kde bude cvičící video - vždy čtyři jednoduché krátké cviky na protažení. Plus kartičky s cvikama k vytištění, které si dáte na stůl a připomínají vám, že se takto krátce rozhýbat máte několikrát za den. Postupně si vytvoříte sbírku maličkých cviků a uděláte si návyk, že tu sedavou práci proložíte po chvilkách pohybem. Je to fakt hezký, Adéla to má hezky udělaný a je to hlavně jednoduchý. Mně třeba dělá radost si ty cviky během práce zacvičit a mám z toho dobrý pocit. Nestojí mě to žádný pot (na to mám fitko 😃) a ani skoro žádný čas, ale tělu se dělá dobře.
Verča MašínováWeb designer, www.bajecnyweb.cz

Program jsem pojmenovala ADAPT 21, protože bude trvat 21 dnů. Proč právě 21 dnů?

Změna starého návyku a osvojení si návyku nového nám bude trvat přibližně 21 dní.

Abych někoho nemystifikovala hned na začátku, 21 dní pravidelně se opakující činnosti vám nezaručí hotovou životní změnu (i když jsou i výjimky, kdy to tak je). Většinou vám zaručí nový návyk – proces změny se stane vaší součástí. Zvyknete si, budete brát nový návyk jako svou přirozenost a začnete ho dělat automaticky.

A o to nám jde. Pojďte si tedy zvyknout na více pohybu během pracovní doby v kanceláři. Osvojíte si pohyby, které budete vykonávat automaticky a vůbec vám nepřijde divné, že je děláte a budete je brát jako normální součást vaší pracovní doby.

Na co se můžete těšit konkrétně?

e-Book

.     Ihned po uhrazení programu vám přijde do emailové schránky e-Book, který je přípravou k samotnému programu.

.     V této fázi vás provedu vším, co je nutné k tomu, abychom náš proces opravdu dobře nastartovali.

.    Obdržíte e-Book v elektronické podobě PDF, který si můžete vytisknout a zůstane vám jako příručka, do kreré se můžete kdykoli podívat pro extra tipy a rady. 

 

 

 

21 denní video program

·      Každé ráno vám přijde do emailové schránky nový program na celý den.

·      Nejprve si pustíte video, kde vás provedu krátkou sestavou, která vás rozpohybuje, uvolní, posílí, dodá energii a zároveň zrelaxuje.

·      Naučím vás také, jak správně sedět a stát nejen u počítače a budu vám to připomínat pomocí videa každý den.

 

Cvičící kartičky

·     Každé ráno vám přijde do emailové schránky nová karta formátu A4 se čtyřmi cviky.

·      Kartu s cviky si vytisknete a rozstříháte. Necháte si je nejlépe na pracovním stole na viditelném místě pro opakované procvičování. Budou vám zároveň připomínat, že je čas na pohyb. 

. Po skončení programu vám zůstane 84 cvičících kartiček na vašem stole.

Cena tohoto programu je:

990 Kč

ale HODNOTA, kterou vám přinese, je nesrovnatelně vyšší.

Samotné mi trvalo téměř dva roky, než jsem si našla jednoduchý, rychlý a efektivní systém cvičení do kanceláře, který mi pomohl nejen cítit se skvěle při práci na počítači, ale ušetřil i spoustu času a peněz. Prošla jsem řadou kurzů a zaplatila za vzdělání od těch nejlepších, kteří se cvičení a sebe-poznání věnují.

Z počátku jsem tyto informace chtěla předávat pouze formou osobních tréningů a konzultací. Ale když jsem viděla nadšené reakce lidí, se kterými se potkávám, řekla jsem si, že si VŠICHNI zasloužíme cítit se skvěle v kanceláři i mimo ni. Jenže i můj den má jen 24 hodin, a proto tedy vznikl tento velmi praktický program.

Říkáte si, zda se vám tato investice do vašeho zdraví vyplatí?
Je 990 Kč  za tento program hodně, anebo není?

Přemýšlejte nad tím trochu jinak: Kolik peněz ročně zaplatíte za vstup do fitka, masáže, terapie u fyzioterapeuta, a podobné procesy, aby jste se zbavili bolestí pohybového aparátu? A kolik času strávíte přemýšlením o tom, co dělat, aby jste už netrpěli při sedavém zaměstnání? Možná je oproti tomu tato částka jen pár drobných… 

Ve finále zaplatíte 47 Kč za jeden den programu a k tomu získáte e-Bookkartičky se cvičením zdarma.

Abych vám to rozhodování usnadnila, s programem ode mě dostanete tyto bonusy zdarma:

 Bonus č. 1

10% SLEVA

Program si kupuje spousta lidí, kteří o své tělo velmi dobře pečují, a tak jsem vám zařídila 10% slevu na funkční obuv v nejlepším českém obchodě s tímto typem obuvi. 

Bonus č. 2

10% SLEVA

Kdo mě zná, tak ví, že mojí specializací je rehabilitace chodidel. A proto vás zvu a věnuji vám 10% slevu na posouzení chodidel, na které zjistíte funkčnost svých chodidel, dostanete doporučení nápravných cvičení a dozvíte se jaká obuv je pro vás nejvhodnější.

Možná se vám teď honí hlavou...

Jaké cvičení mě čeká? Zvládnu cvičit i v šatech? Nespotím se?

Nemusíte se bát. Na každý den jsou připraveny čtyři cviky, které zvládnete procvičit v oblečení, které běžně nosíte do kanceláře a vůbec se nespotíte. Cvičení u vás nemá vyvolat spalování kalorií, ale rozhýbat vaše tělo po určité době sezení u počítače. Cviky sou postaveny na bázi protahování.

 

Od cvičení ve fitku čekám, že posílím tělo a shodím pár kil, jaký výsledek mě čeká na konci tohoto programu?

Tento ptogram není rychlým řešením, není to pilulka, kterou spolknete a bude po bolesti. Není to dieta, kterou držíte a po skončení se vrátáte ke svým starým zvykům a bude vám fain. Tento program je životní styl. Změní vám nejen pohled vnímání pohybu, ale změní vaše myšlení. Budete vyhledávat nové pozice sedu, budete si hlídat dobu strávenou na židli, budete vyhledávat změnu a vtáhnete do toho i okolí. Budete příkladem pro vaše kolegy v práci a vaši rodinu doma. A to je ten nejkrásnější výsledek. Speciálně vaše děti uvidí vás, jak často se hýbete a budou to dělat také. Jak lépe svým dětem vysvětlíte, že sedět u počítače dlouhé hodiny není to pravé, než vlastním příkladem. Dáte jim skvělý příklad do života. 

 

Budu ke cvičení potřebovat nějaké pomůcky?

Ano, jedna pomůcka se vám bude hodit, a tou je dřevěná tyč. Můžete ji koupit kdekoliv. Snadné bude, ptát se po násadě od koštěte. Doporučuji délku okolo 1metru a tloušťku řešit nemusíte. 

 

Zvládnu se naučit cviky z počítače?

Ano, věřím tomu. Ke každému videu dostanete mluvenou i psanou instruktáž. Napsala jsem vám detailní příručku a každé cvičení si můžete i vytisknout a nechat na pracovním stole pro lepší orientaci. Kdyby jste přeci jen měli problém, můžete mi kdykoliv napsat email nebo si domluvit konzultaci. 

 

Kdybych usoudil/a, že program není pro mě, mohu se rozhodnout ho vrátit?

Ano, ta možnost tu je. Pokud mi do 14 dnů od zaplacení programu pošlete email, že chcete vrátit peníze za program, stane se tak.

 

A samozřejmostí je také záruka 100 % spokojenosti

Program jsem zpracovala krok za krokem, tak jak umím a znám k dané problematice a co vy potřebujete vědět pro zdravé rozhýbání se i v pracovní době, v kanceláři i mimo ni. A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že program pro vás není to pravé, mám pro vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Program se mi líbí!

Chci do svého zdraví investovat!

Klikněte na tlačítko KOUPIT PROGRAM a můžete se se mnou do toho pustit ihned.

Klikněte na tlačítko "koupit program" a vyplňte objednávkový formulář. První část programu, kterým je e-Book, vám přijde e-mailem v pdf podobě, hned po-té, co se objeví úhrada na mém účtu.