OBJEDNÁVKA PROGRAMU

ADAPT 21 - DO KANCELÁŘE 

aneb jak přežít sedavé zaměstnání bez bolesti

 • ANO
  Objednávám si tímto program "ADAPT21 - do kanceláře", ve kterém se naučím jak rozpohybovat svoje tělo i v kanceláři.
 • ANO
  Těším se na to, že budu celým programem jednoduše a příjemně proveden/a.
 • ANO
  Vím, že první část programu, kterým je e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že mi budou chodit video programy každé ráno v 10.00 hodin do mé emailové schránky po dobu 21dnů.
 • ANO
  Vím, že k programu dostanu velikou porci bonusů v podobě elektronických kartiček zpracovaných v podobě PDF a připravených na tisk a rozstříhání, 10% slevy na funkční obuv a mnoho dalších.
 • ANO
  Uvědomuji si, že jako podporu budu dostávat každý den, po dobu trvání programu e-maily, které mě vším provedou hezky krok za krokem, když si to budu přát.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Nezapomeňte vyplnit a pečlivě překontrolovat své údaje zadané v objednávce, především mrkněte na emailovou adresu, na kterou po připsání částky na účet e-book i s video programy a přehlednými cvičícími kartami chcete zasílat.Ať je pro vás již pohyb i v kanceláři samozřejmostí!

Pokud Vás obsah neosloví, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

Program Adapt 21 nedoporučuji jen každému, kdo má sedavé zaměstnání. Já bych ho předepsala všem! A to nejen do kanceláře a bez rozdílu věku. Díky programu jsem se naučila přenést pohyb i k počítači a pracovat tak bez bolestí zad.
Ivana HablováInvestiční poradce
Udělala jsem přesně to, co Adéla učí v programu. To znamená, že jsem hned podle prvních rad trochu upravila pracovnu, abych u práce na počítači mohla i chvíli stát. Nikdy bych nevěřila, že se mi postávání u počítače natolik zalíbí. Odhalila jsem také několik zlozvyků, které denně trápily moje tělo a nyní pracuji na jejich odstranění. Není to lehké, ale člověk si musí ty chyby nejprve uvědomit. Autorce vřelé díky!
Milena DlouháPojišťovací poradce

Potřebujete pomoc nebo něco nefunguje jak by mělo?

Napište mi na adapt@adelakiss.cz  Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.