BOXING MAMA

Nemusíš být boxerkou, ale můžeš trénovat, jako by jsi byla.

Lekce BOXING MAMA je ženský box nejen pro maminky, které se chtějí začít více hýbat, nebo hledají doplňkový sport ke svým jednostranným aktivitám. Na věku nezáleží, máme mezi sebou dvacítky, ale chodí také babičky. A v jednom se shodnou; "na lekci nemáme čas myslet na to, co uvaříme doma k včeři a odcházíme s čistou hlavou." 

 

BOXING MAMA je základní lekce boxu pro ženy, které se chtějí začít více hýbat, nebo hledají doplňkový sport ke svým jednostranným aktivitám. Celá lekce Boxing Mama je postavena na lehkém zahřátí těla formou tzv. stínování do rytmu hudby. Následném procvičování základních boxerských technik ve dvojicích tzv. spárování. A nevynecháme ani posilování středu těla, konečné protažení a uvolnění. 

Box tě vždycky lákal, ale bála jsi se klasického boxerského studia? 

Přidej se k nám každý čtvrtek 19.00 - 20.00 ve studiu Active Studio Pavla Sirotka
Jeremenkova 1835/106, Praha 4, 140 00  (vedle klavírní školy Harmony) 
a vyzkoušej si ho s námi v jemnější verzi. 

Stačí když mi napíšeš nebo zavoláš na tel. 732 519 929 a já tě zapíšu do Whatsapp skupiny pro komunikaci, kde se dozvíš novinky o lekcích. Těším se na Tebe!

Vaše otázky před začátkem:

NIKDY V ŽIVOTĚ JSEM NEBOXOVALA MŮŽU PŘIJÍT ?

Ano, samozřejmě, lekce jsou v duchu začátečníků a zvládne je opravdu každý.

NEMÁM BOXOVACÍ RUKAVICE, MUSÍM SI JEDNY KOUPIT ?

Ne, nemusíš, mám ve studiu na půjčení, ale po nějaké době začnou smrdět a tak si pak většinou ženy kupují vlastní;)

NEMÁM FYZIČKU, JSOU LEKCE NÁROČNÉ ?

Ne i ano, záleží, kolik si toho na sebe sama naložíš. Každý si jede ve svém vlastním tempu podle možností. Pokud lekci zvládnu já sama po roce léčby rakoviny prsu, kdy mě oslabovala chemoterapie a ozařování, věř mi, že ji zvládneš taky;)

CO NA LEKCI POTŘEBUJU ?

Pohodlné oblečení na cvičení, jsme na boso nebo v ponožkách a lahev s vodou.

KOLIK LEKCE STOJÍ ?

300,- na hodinu a platí se při příchodu. Můžeš si samozřejmě předplatit i více lekcí dopředu. 

Pokud budeš chodit se svojí puberťačkou, tedy ne-plnoletou dcerkou, doplácíš za ni 150,-

KDYŽ JSEM NEMOCNÁ MUSÍM DÁT VĚDĚT, ŽE NEPŘIJDU ?

Ano, cvičíme v malé skupině, a tak pokud nepřijdeš, může místo tebe přijít někdo jiný. Je dobré napsat na skupinu co nejdřív.

KDYŽ SE ZAPÍŠU MUSÍM CHODIT PRAVIDELNĚ?

Ano, nemusíš chodit každý týden, ale jistou pravidelnost to chce. Když se ukážeš jednou za měsíc učíš se tak všechno pořád od začátku a trénink ztrácí smysl. 

MÁM KAMARÁDKY CO CHTĚJÍ CHODIT TAKY, MŮŽU JE VZÍT S SEBOU ?

Jasně, vem maminku, ségru nebo kámošku. 

MŮŽU S SEBOU VZÍT I DĚTI?

Tak to je trochu na delší odpověď. Pokud máš dcerku, "puberťačku" a hledáš společnou aktivitu, tak jasně, bude pod tvým dohledem a zodpovídáš si za její zdraví.

Pokud jsi maminkou ještě malého cvrčka, ráda by jsi se přidala, ale vypadne ti hlídání, tak ho občas s sebou vzít můžeš. Pokud si vydrží sám hrát na podložce, ale v klidu a nebude vyžadovat neustálou pozornost a nebude rušit ostatní. Ale školka nejsme a další ženy si na lekci chodí také odpočinout od těch svých ratolestí.

Ale občas se stane, že nemám pro svého pětileťáka hlídání i já, tak vím jaké to je, a proto říkám, vyjímečně ano. Ale vzít hodně pastelek a hraček ať se zabaví. A dej mi určitě vědět předem.

POKUD MÁŠ VÍC OTÁZEK NAPIŠ MI A JÁ TI ODPOVÍM

732 519 929 volej nebo piš. Pokud nezvedám hned omluv mě, mám synka, manžela, psa a podnikání, napiš mi zprávu a já ti zavolám hned jak to bude možné. Ráda si vypínám hlasitost zvonění a tak často telefon neslyším. Děláš to taky?