ADÉLA KIŠŠ

žena, která přežila rakovinu prsu ví, že bez pohybu to není možný ...

Nemoc mi vzala, ale také dala. Vnímám život jako krásnou hru, ve které přežije ten, kdo si udrží rovnováhu.

Bez pohybu nic nefunguje, a proto se snažím rozpohybovat každého, a to v kanceláři i mimo ni. Vždy začínám u chodidel, která jsou základním kamenem našeho pohybového i nervového systému a pak už jen propojuji řetězec směrem nahoru. 

Jako certifikovaná osobní trenérka a studentka bojového umění jsem se od boxu dostala až k praktikám Thajského Boxu. Prošla jsem učením MovNat a Ido Portal od učitelů pohybu v Londýně.

Od roku 2012 jsem studentem metody Lee Saxbyho a díky jeho programu pomáhám lidem obnovit funkčnost svých chodidel.  Absolvovala jsem „Vivobarefoot training course” v roce 2013 v Londýně, řadu seminářů a setkání v rámci  „Born to run“ programu. V roce 2019 jsem se stala jako jedna z mála na světě součástí Functional Foot map praktiků.

Stavebním kamenem k bezbolestnému pohybovému aparátu jsou plně funkční chodidla a proto je zádkladem mé práce analýza chodidel.

  • Pořádám workshopy pro firmy, kterým jde o zdraví svých zaměstnanců
  • Realizuji stánky pro veřejnost v rámci sportovních akcí
  • Dělám individuální konzultace a analýzy chodidel
  •  

V rámci mé práce není terapie chodidel. Ukážu vám jak se starat o svá chodidla a jak se lépe hýbat v každodenním životě, aby pro vás pohyb byl radostí v každém věku.

Jsem také akreditovanou relaxační a sportovně regenerační masérkou. Ve své praxi využívám metody baňkování a již brzy lymfodrenáže a maderoterapie. 

 

Pokud si o mně chcete přečíst víc, tak prosím tudy ke článku: Můj příběh s omáčkou.  Ale pozor, je tam tolik omáčky, že vám knedlíky stačit nebudou...

Těším se na setkání.