ADÉLA KIŠŠ

máma a žena, která přežila rakovinu prsu a ví, že bez pohybu to není možný ...

Zvedám lidi ze židlí a na pomoc si beru chodidla. 

Nemoc mi vzala, ale také dala. Vnímám život jako krásnou hru, ve které přežije jen ten, kdo si udrží rovnováhu.

Bez pohybu nic nefunguje, a proto se snažím rozpohybovat každého, a to v kanceláři i mimo ni. Vždy začínám u chodidel, která jsou základním kamenem našeho pohybového i nervového systému a pak už jen propojuji řetězec směrem nahoru. 

Jako certifikovaná osobní trenérka a studentka bojového umění jsem se od boxu dostala až k praktikám Thajského Boxu. Prošla jsem učením MovNat a Ido Portal od učitelů pohybu v Londýně.

Od roku 2012 jsem studentem metody Lee Saxbyho a díky jeho programu pomáhám lidem obnovit funkčnost svých chodidel.  Absolvovala jsem „Vivobarefoot training course” v roce 2013 v Londýně, řadu seminářů a setkání v rámci  „Born to run“ programu. V roce 2019 jsem se stala jako jedna z mála na světě součástí „Functional Foot Map“ praktiků.

Stavebním kamenem k bezbolestnému pohybovému aparátu jsou plně funkční chodidla a proto je zádkladem mé práce analýza chodidel.

Jsem také autorkou online programu Adapt21 do kanceláře.

Pořádám online i offline workshopy pro firmy, kterým jde o zdraví svých zaměstnanců.

Jsem Osobním trenérem pro klienty, kteří to myslí se svým zdravím opravdu vážně.

V neposlední řadě stojí skupinové lekce BOXING MAMA a RELAX MAMA, které jsou zaměřeny na ženy. Při tréningu se ženy soustředí na propojení horních a dolních končetin a úplně zapomenou na běžné starosti všedních dnů.

Ukážu vám jak se starat o svá chodidla a jak se lépe hýbat v každodenním životě aby pro vás pohyb byla radost v každém věku.

 

Máte zájem o analýzu chodidel?

Napište mi nebo zavolejte a najdeme vám vhodný termín

Potřebujete zvednout ze židle ?

Klikněte na tlačítko a zvedněte se s online programem ještě dnes.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video