CHYTLI TĚ ZÁDA NA HOME OFFICE?

Odrazovým můstkem k uzdravení, je uvědomění si, že sedavé zaměstnání ovlivňuje kromě zdravotních problémů i celkový pracovní výkon.

Je nejvyšší čas, abychom se přestali vymlouvat. Musíme hledat možnosti, jak to udělat, abychom se právě dnes začali hýbat a aktivně trávili i pracovní čas. Možností je spousty, ale důležité je uvědomit si, že ze začátku stačí málo.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak sedíte;

  • u práce,
  • před počítačem,
  • doma na gauči u filmu,
  • u oběda u stolu?

 

Mám pro vás úkol.
Nechte se vyfotit svým manželem, dětmi nebo kolegou v práci nejlépe v nečekaných momentech když sedíte. A totéž dělejte ostatním. Vyfoťte svého kolegu v práci když sedí, vyfoťte svého manžela, když sedo-leží u televize a podobně.

Pokud si totiž začnete všímat toho co dělají ostatní špatně, uvidíte to pak i u sebe.
Tak šup; běžte se fotit a nechat se fotit! Čím dřív odhalíte čím si ubližujete, tím dřív můžete pracovat na nápravě a zbavit se bolestí. Těším se na vaše fotky;). Posílat mi je můžete na FB stránku (ADAPTACE POHYBU), nebo na email (adapt@adelakiss.cz).

Zajímá tě víc a chceš s tím něco dělat právě teď?
Začni se tedy hýbat v kanceláři, nauč se správným návykům při sezení a hlavně; zbav se bolestí zad jednou pro vždy. Stáhni si můj e-book zdarma 6 tipů jak rozpohybovat tělo v kanceláři, nebo se rovnou pusť do online programu Adapt 21 do kanceláře, který tě rozhodně zvedne ze židle.

Krásný den.

Adela Kiss
Zvedám lidi ze židlí a na pomoc si beru chodidla.Můj příběh si přečtěte zde>>|